Usługi

MANICURE

Manicure jest dla kobiety czymś więcej niż klasycznym malowaniem paznokci. Manicure to sztuka pielęgnacji i stylizacji paznokci. Robiąc regularnie na zawsze pozbędziesz się problemu nieestetycznych dłoni. Na idealnie przygotowanej płytce paznokcia możesz położyć ulubiony kolor lakieru. polega na tradycyjnym zabiegu polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński (znany i stosowany przez Japonki od czterystu lat) sprawia, że paznokcie ładnie błyszczą i są perfekcyjnie odżywione. Znajduje się w nich przede wszystkim pochodząca z Morza Japońskiego krzemionka, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A+E. To metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Warto pamiętać, że bezpośrednio po wykonaniu manikiuru japońskiego nie powinno się malować paznokci lakierem lub wykonywać manikiuru hybrydowego, ponieważ płytka jest wtedy jeszcze zbyt mocno natłuszczona.

HYBRYDA

Słabe, miękkie paznokcie nie dają Ci spokoju? Manicure hybrydowy na Bazie Proteinowej raz na zawsze zdejmie Ci z głowy ten problem! Nareszcie można nosić długie paznokcie, które odrastają mocniejsze i nie rozdwajają się! Bazą podczas zabiegu można też przedłużyć paznokcia lub naprawienie złamanego, a także ukształtowanie idealnej krzywej C, nawet przy wklęsłej płytce. Paznokcie hybrydowe są obecnie jedną z najpopularniejszych metod zdobienia i pielęgnacji paznokci. Dlaczego? Swoją popularność manicure hybrydowy zawdzięcza głównie trwałości. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe trzymają się nawet kilka tygodni. Taki manicure daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu.

MINERAL BASE

Mineralna to dużo więcej niż klasyczna baza. Nie tylko zapewni trwałość manicure hybrydowego, ale i zachwyci wykorzystana solo. Wszystko dzięki subtelnej barwie, kryciu na poziomie 75% i połyskowi. Tak – baza mineralna może być wykorzystana jako produkt 3w1: baza, kolor i top, zapewniając delikatny, lśniący efekt. Dla zabieganych i pragnących delikatnego manicure. Baza umożliwia wykonanie manicure już w 45 minut i pozostawia paznokcie z pięknym, delikatnym, nieco przezroczystym kolorem w odcieniu nude.

ŻELE

Paznokcie żelowe sprawdzają się doskonale u osób z krótkimi, łamliwymi i słabymi paznokciami. Jak je zrobić? Można wykonać manicure żelowy na szablonie przedłużając (bezpośrednio modelujemy paznokieć na naszej płytce, przedłużając je szablonem). Metoda ta umożliwia korektę paznokci, jeśli s rosnące do góry/ obgryzione / szponowate/ szerokie.

GELASTIC

Gelastic to metoda przedłużania paznokci oparta na najnowocześniej technologii, która łączy w sobie zalety żelu i akrylu tj. trwałość i odporność paznokci na uszkodzenie. ucieszą się z pewnością na wieść, że Gelastic oznacza koniec bólu i nieprzyjemnego pieczenia – zredukowana temperatura polimeryzacji produktu oznacza redukcję bolesnych efektów ubocznych!

PEDICURE

Regularny pedicure gwarantuje, że stopy będą utrzymane w doskonałej kondycji. Pedicure to przecież nie tylko ładne paznokcie, ale też gładkie stopy i pięty. edicure to zabieg pielęgnacyjny, dzięki któremu twoje stopy poczują się zdrowo, świeżo i komfortowo. Polega on na oczyszczeniu, wyprofilowaniu i koloryzacji paznokci, wycięciu skórek oraz usunięciu zgrubiałego naskórka z pięt. Nie tylko piękne dłonie, ale również wypielęgnowane stopy są uznawane za atrybut urody kobiety, dlatego aksamitnie gładka skóra oraz estetycznie opiłowane paznokcie są bardzo ważnym elementem jej wizerunku. Zadbane stopy poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie, co czyni kobietę jeszcze bardziej atrakcyjną. Należy więc pamiętać, że są bardzo seksowną częścią ciała, o którą warto dbać przez cały rok.